Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Věřím, že si v Premier League zachytá, říká Hladkého agent

08. květen 2024
Sdílejte:
Martin Štěpanovský je s Václavem Hladkým už od začátku jeho britské cesty. V rozhovoru s FC fotbalový agent vysvětluje, proč šli za snem o Premier League, která je teď po postupu s Ipswichem blízko, přes Skotsko a čtvrtou anglickou ligu. Mluví i o zájmu skotských gigantů, jednání o nové smlouvě či zklamání z poslední reprezentační nominace.
Václav Hladký pomohl Ipswichi k postupu do Premier League. Dokázal to i se vzpomínkou na kamaráda Josefa Šurala na rukavicích.Foto: Profimedia

Jaké byly postupové oslavy? Na sociální síť X jste dával video přímo ze hřiště Ipswiche po sobotní závěrečné výhře 2:0 nad Huddersfieldem.

Bylo to moc fajn, byly to obrovské emoce. V tu chvíli se mi před očima odehrál celý náš společný příběh. Nejsilnější bylo, když jsme se s Vaškem k sobě oba po zápase poprvé dostali, došlo k opravdu silnému obejmutí. Bylo vidět, že to z nás obou dost spadlo, oba jsme ten příběh hodně prožívali.

Jak jste se k sobě dostali a jak dlouho spolu pracujete?

Je u nás ve VM agency prakticky od začátku, tedy od roku 2018. Znali jsme se už ze hřiště, chvíli jsme spolu seděli v kabině Zbrojovky Brno. A celé britské dobrodružství začalo v lednu 2019, kdy jsme zjistili, že skotský St. Mirren hledá gólmana. Začali jsme to řešit, začali jsme se intenzivně scházet a tehdy z Vaška vypadlo, že je pro něj obrovským snem si na Ostrovech zahrát. Začali jsme přestup z Liberce realizovat. Nešlo to lehce, ale Vašek si za tím už tenkrát pevně šel a byl ochotný se na všem osobně spolupodílet.

Související články

Bude hrát Plzeň o titul? A proč z ní nikdo nepůjde do pražských S?

Za které hráče může Viktoria Plzeň dostat balík přímo ze zahraničí? Bude klub v příští sezoně konkurovat pražským S v boji o Ligu mistrů? A hodil by se Tomáš Chorý do Slavie? Dvouhodinová podcastová nálož s analytiky Vojtěchem Mrklasem a Tomášem Daníčkem.

Podcast

Počítáme koeficient: Slávisti koukají do Itálie. Atalanta jim může dát jisté poháry

Příští dny v italské lize rozhodnou o nasazení českého vicemistra do předkol Ligy mistrů v příští sezoně.

Koeficienty

Anglická sprosťárna. Slavná píseň si dělá srandu z Němců

Nesmrtelný hit spojený s Eurem 1996 a následujícím světovým šampionátem má jeden hodně zábavný přesah. Jestli vám tedy nevadí hrubší výrazy…

Přímák
Popup se zavře za 8s
Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.

Staňte se předplatiteli Football Clubu a odemkněte si všechny prémiové texty! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.