Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Ještě o mně nepište, říká zájemce o Slovan. Chtěl ho Babiš, dává srdíčka sparťanskému kapitánovi

18. prosinec 2023
Sdílejte:
Ve třech kapitolách si představíme Ondřeje Kaniu, který jedná s Ludvíkem Karlem o převzetí Slovanu Liberec. Do byznysu třicetiletého podnikatele investuje skupina J&T, Jakub Dobiáš zvěstuje fotbalovou revoluci a Kania je muž, který se dokáže ozvat. Jestli se tenhle obchod povede, může to být konec fotbalové nudy pod Ještědem.
Ondřej KaniaFoto: JK Education

Je jisté, že má Ondřej Kania o Slovan Liberec zájem?

Ano. Zakladatel a spolumajitel vzdělávací skupiny Consilium, jejíž součástí je agentura JK Education a také několik škol v Česku, na Slovensku, v Chorvatsku a Španělsku, pro CzechCrunch uvedl, že jednání vedl s několika fotbalovými kluby v Česku. Zároveň dodal, že se jedná o jeho soukromou aktivitu, jdoucí mimo jeho současný byznys. Nejnadějněji mají aktuálně vypadat námluvy se Slovanem Liberec, ani jeho majitel Ludvík Karl ale zatím situaci nekomentuje.

Redakce Football Clubu se Kanii ptala, jaká je jeho motivace pro vstup do fotbalového prostředí, s jakou ambicí do něj chce vstoupit. Z odpovědi lze vyvozovat, že zatím jde o rozjednaný obchod, který rozhodně není hotový. „Profil doporučuji dělat v okamžiku, kdy aspoň něco s Libercem podepíšeme. Do té doby je to zbytečné,“ napsal nám Ondřej Kania na žádost o vyjádření do textu, který právě čtete.

Související články

Video: Fantastický kung-fu gól české lvice Bartoňové

Možná nejhezčí gól české fotbalové reprezentace za poslední roky. Výstavním akrobatickým kopem ho v zápase s Jižní Koreou dala Eva Bartoňová. Přesvědčte se sami.

Girl Power

Video: Nejbizarnější střídání všech dob. Připomeňte si, jak Kepa poslal trenéra do háje

Dnes je to přesně pět let, kdy španělský brankář Kepa Arrizabalaga předvedl věc, která se v dnešním profesionálním fotbale jen tak nevidí. Ignoroval svého trenéra a odmítl při střídání opustit hřiště. To všechno minutu před koncem prodloužení finálového zápasu prestižního Carabao Cupu.

Zábava

Video: Parádní gól a prapodivná oslava. Xhaka táhne Leverkusen k titulu

Výbuch radosti a pak pořádné zatrnutí. Záložník Bayeru Leverkusen Granit Xhaka si po parádní gólové střele vystřelil i ze všech na stadionu včetně trenéra Alonsa a lékařského týmu.

Bundesliga
Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Získejte přístup ke všem článkům. Nyní za akční cenu 99 Kč měsíčně napořád.

Získejte přístup ke všem článkům. Nyní za akční cenu 99 Kč měsíčně napořád.