Tip na dárek: potěšte fotbalového fanouška plakátem 442 prints

21. listopad 2022
Sdílejte:
E-shop 442prints.cz nabízí širokou nabídku týmových i hráčských plakátů, které připomínají fotbalové dresy a jsou tištěné na kvalitní křídový papír velikosti A3. Hodí se do kanceláře i dětského pokoje.
Foto: 442 prints

Pamatujete, jak jste jako malí kupovali fotbalové časopisy jen kvůli oblíbenému týmu nebo hráči, který byl zrovna uvnitř na plakátu? Ten jste pak vytržením zničili nebo v lepším případě strávili věčnost "vyoperováváním" sponek… Pokud i vaše skříně a zdi v dětských pokojích zdobily (ne zrovna vkusné) plakáty všech možných plejerů, měli jste krásné dětství. Doba ale pokročila.

Zapomeňte na lesklé plakátky s fotografiemi. 442 prints nabízí vkusnější a dospělejší variantu, která ale není nutně jen pro dospělé. Rozhodně je však skvělým dárkem pro každého fandu.

Fotbalové plakáty 442 prints udělají parádu v pracovně, kanceláři, v dětském pokoji i obýváku. Díky designovému a minimalistickému provedení je navíc na stěně snese partnerka i kolegové v práci. Pokud chcete, můžete si je nalepit na zeď nebo na skříň jako kdysi. Nejlépe ale vypadají v rámu. Na výběr je bohatá nabídka týmůhráčů. Od PSG po Arsenal, od Cruyffa po Haalanda.

Který bude váš?Foto: 442 prints

Fotbalové hvězdy i hvězdné týmy

Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga… Máte oblíbeného hráče z některé ze zmíněných lig a chtěli byste jeho “dres”? Web 442prints.cz nabízí ty nejslavnější hráče předních evropských klubů. Váš oblíbenec už pověsil kopačky na hřebík? Mrkněte do kategorie Legendy nebo World Cup Legends. Patří vaše srdce jedinému klubu? Pak přejděte rovnou do sekce s týmovými plakáty.

Pečlivě zabaleno, pohodlně dopraveno

Plakáty o velikosti A3 jsou tištěné na kvalitní křídový papír. Pro bezpečný převoz se balí do hedvábného papíru a odesílají v krabici přes Zásilkovnu na jedno z více než 8500 výdejních míst nebo do více než 3000 Z-BOXů. A doručení? Zpravidla do druhého dne od odeslání.

Přidejte se do týmu 442 prints i vy a přihrajte sobě nebo někomu blízkému parádní dárek!

Související články

Slavia táhne český fotbal dopředu, Plzeň ztrácí. Top trojka a její přínos

Tři nejlepší české kluby, šest kritérií. Když se vedle výsledků podíváme i mimo hřiště, jak vypadá přínos jednotlivých klubů z top trojky pro český fotbal?

Česká liga

Od Saudů k Francouzkám. Úspěšný kouč hasí požár před mistrovstvím světa

Hervé Renard rezignoval na funkci hlavního trenéra mužského týmu Saúdské Arábie a v létě povede Francii na mistrovství světa žen.

Ženský fotbal

Video: Malí hráči, obrovská podpora. Ultras fandí přípravce

Životní zážitek připravil kotel salcburské Austrie hráčům přípravky.

Zábava
Popup se zavře za 8s