Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Objednávky zde

Série UEFA EURO 2024™ Match Attax je plná hvězd ze všech zemí, které se mistrovství zúčastní. Obsahuje populární karty Signature-Style Legend, Genuine Autograph a Relic, vzácné karty Golden Treasure, Chrome Shields a Energy a rovněž ultra vzácnou kartu Cristiano Ronaldo Career Celebration Chrome a další!

Kartičky jsou k dispozici v jednotlivých balíčcích až po balíčky Starter Pack, Multipacky, Mega plechovky, Booster plechovky, Eco balíčky a další varianty. Kartičky jsou doplněny také o kolekci samolepek nebo mini figurky. Úplný seznam produktů najdete na Topps.com.

Společnost Topps, která je oficiálním poskytovatelem sběratelských kartiček a samolepek pro UEFA EURO 2024™, připravila k uvedení nové série třídílné video s legendárním manažerem José Mourinhem, který je současně globálním ambasadorem značky Topps.

První video, které bylo uvedeno v únoru letošního roku shlédlo již více než 28 milionů sledujících na sociálních sítích a digitálních médiích.

Ve druhé části trilogie zastihneme José Mourinha v potemnělé kanceláři, jak se zapojuje do dramatického výkladu tarotových karet. Zvrat nastává, když je vidět, že k výkladu jsou použity oficiální karty Topps UEFA EURO 2024™ Match Attax zobrazující takové legendy jako “Galactico” Zinedine Zidane a “G.O.A.T” Cristiano Ronaldo.

V závěrečném videu trilogie José Mourinho naslouchá svému týmu a jejich nápadům, jak kartičky propagovat. V závěru ale deklaruje, že kartičky žádné speciální efekty nepotřebují, protože kolekce Topps UEFA EURO 2024™ Match Attax je skvělá sama o sobě.

Série Topps UEFA EURO 2024™ Match Attax je k dostání v kamenných a online prodejnách v celé České republice. Dostupné jsou také v řetězcích jako LIDL, Tesco, Albert a další, prodává je také Rohlík nebo Česká pošta a samozřejmě specializované obchody pro děti a fotbalisty.

Související články

Sázkařské tipy ke startu Eura. Němci ve formě i beton v české skupině

Pohodová úvodní jízda favoritů turnaje, ale i urputná obrana v naší skupině. Vybrali jsme pět zápasů ze začátku Eura, které by neměly nechat žádného sázkaře chladným.

Sázkařský koutek

Nejhorší mistři. Na postup ze skupiny stačí tři remízy, ukázal Ronaldo

Co stačí v současném systému na postup ze skupiny na Euru? Dobře to ukazuje příklad mistrů Evropy z roku 2016…

Přímák

Německo na startu Eura: optimismus i otazníky kolem chybujícího Neuera

Čtvrtý neúspěch na velkém turnaji v řadě by byl pro německý fotbal devastující. Poničil by nejen jeho sportovní reputaci, ale způsobil by i ekonomické problémy. Na startu EURO však nikdo v zemi pořadatelů takhle černé brýle nasazené nemá. I díky návratu Toniho Kroose a slibnému jaru panuje mírný optimismus.

Cesta na Euro
Popup se zavře za 8s