Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Fotbalová liga se vrací! Sestav svůj tým a hraj o 150 tisíc

Sdílejte:
Už v sobotu po zimní pauze startuje jarní část české nejvyšší fotbalové soutěže a s ní nesmí chybět oblíbená Sazka Fantasy. Vytvoř si vlastní tým z reálných hráčů, sbírej body a hraj o 150 tisíc.
Foto: Sazka Fantasy

Sazka Fantasy je nejlepší česká sportovní hra, ve které se každý může stát trenérem. Stačí si vybrat svou jedenáctku z reálných fotbalistů, kteří na základě výkonů na trávníku sbírají body. Získávají je za vstřelené góly, asistence, odehraný čas nebo třeba výhru v zápase. Pokud ale obdrží karetní trest nebo inkasují branku, o body přicházejí. Na poskládání hvězdné sestavy má každý trenér virtuální rozpočet 100 milionů. Tuto částku lze překročit, pak ale přichází bodová penalizace odpovídající překročení budgetu.

Hraj zdarma o 150 000 Kč v české lize

Tuzemská fotbalová scéna se probouzí ze zimního spánku a ty u toho rozhodně nesmíš chybět! Máš nakoukáno tolik zápasů českých týmů, že bys strčil do kapsy i legendárního kouče Pepíka Hnátka z Okresního přeboru? Tak vyšli svou sestavu do boje. Do hry můžeš naskočit kdykoliv, zcela zdarma a šanci na některou z odměn máš v každém kole.

Sazka Fantasy však není jen o úspěších v jednotlivých kolech, ale také o dlouhodobě vyrovnaných výkonech, které ti můžou pomoci ke skvělému umístění v celkovém pořadí turnaje. Nejúspěšnější trenér získá na konci turnaje české ligy hotovost ve výši 10 000 Kč.

Skóruj ve speciálním žebříčku Football Club

Máme pro tebe skvělou zprávu, kterou přináší spolupráce s fotbalovým magazínem Football Club. V turnaji k české lize budeme hrát během celého jara o další speciální ceny.

Stačí zadat na webu Sazka Fantasy v nastavení účtu promo kód “FCLiga“ a jsi automaticky zařazen do hry o další zajímavé výhry jak v jednotlivých kolech, tak i za celý turnaj. Ti nejlepší v žebříčku vyhrají roční předplatné magazínu Football Club, Knihu Nejlepší fotbalové příběhy nebo poukaz 500 Kč na fotbalový plakát 442prints.cz

Soupisky se uzavírají tuto sobotu

Sestav svou ideální jedenáctku a naskoč do turnaje i ty. Úvodní duely jarní části české ligy startují v sobotu 28. ledna od 15 hodin, do té doby máš čas upravovat svoji soupisku. Držíme palce při výběru té nejlepší sestavy!

Hraj zdarma o finanční odměny za 150 000 Kč a další skvělé ceny!

Chci hrát!

Související články

Nudná hra favoritů! Proč se na Euro nedalo koukat?

Mistrovství Evropy je za námi a z trofeje se radují Španělé. V novém vydání Football Clubu podcastu si s Janem Pikousem a Michalem Řežábkem rozebereme výkony nových šampionů, ale i Anglie, Francie nebo Německa.

Podcast

Nejlepší vyhráli. Španělé berou zlato, protože se nebáli riskovat

Na EURO nepřijeli jako hlavní favorité. Už po úvodních zápasech ale bylo jasné, že přijeli pro zlato. Španělé hráli zábavně, odvážně, sebevědomě. A hlavně nejlíp ze všech. Evropský fotbal má po dvanácti letech šampiony, na kterých se snad všichni shodnou.

Euro 2024

Pyrotechnika pod lupou. Bezpečnost a svoboda můžou jít ruku v ruce

Spor o pyrotechniku na stadionech není jen bojem o bezpečnost, ale také o svobodu a soudržnost v moderní společnosti, píše v detailní analýze Vendula Divišová z katedry politologie na Masarykově univerzitě, která se dlouhodobě zaměřuje také na otázku zajišťování bezpečnosti na fotbalových utkáních.

Fanoušci
Popup se zavře za 8s