Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Tiskové zprávy

Zasaď strom pro svůj klub a získej peníze na trávník

Nadace Tipsport vyhlásila výzvu k podání projektů na výsadbu v okolí fotbalových hřišť, která může pomoci regionálním fotbalovým klubům i české zeleni. Příjem žádostí končí 9. května. Získejte grant na sázení stromů u hřiště až 100 000 Kč a příspěvek na údržbu trávníku až do 50 000 Kč.

Tiskové zprávy

Yoursport spustil službu Yourclub. Proč se klubům vyplatí?

Dodavatel sportovního vybavení Yoursport spustil klubový eshop pro všechny členy sportovních klubů a oddílů. Jak tento servis funguje a komu se vyplatí?

Tiskové zprávy

Jan Koller se stal ambasadorem značky Hisense pro rok 2024

Technologická značka Hisense a Jan Koller, legendární český fotbalista, útočník a rekordman v počtu vstřelených gólů za českou reprezentaci, podepsali partnerství. Na toto spojení se můžete těšit nejen v rámci blížícího se ME ve fotbalu EURO 2024, ale i v další komunikaci Hisense v průběhu celého roku 2024.

Tiskové zprávy

EURO 2024: Německo se těší na příliv turistů

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 v Německu přináší velké šance pro příjezdový cestovní ruch. Pořadatelská země se chce předvést v co nejlepším světle a přilákat fotbalové turisty i příště.

Tiskové zprávy

Sparťanské Noviny představily novou vizuální identitu

Sparťanské Noviny, přední fanouškovský projekt spojený s pražskou Spartou, představil svou novou vizuální identitu ve spolupráci s grafickým studiem ginger&fred.

Tiskové zprávy

Fotbalový Kába Cup čeká desáté jubileum. Turnaj pomůže i malé Magdalénce

Fotbalový turnaj Kába Cup pro mladé naděje z okresních přeborů, který pořádá bývalý ligový záložník Jiří Kabyl, oslaví desátý ročník. Účastníky čeká řada novinek včetně charitativního projektu.

Tiskové zprávy

Nadace Leontinka připomíná Mezinárodní den nevidomých

Někdo se jako nevidomý narodí, jiní ztratí zrak v dospělosti. Na třináctého listopadu připadá Mezinárodní den nevidomých. Ten si připomíná i Nadace Leontinka, která lidem se zrakovým hendikepem pomáhá už od roku 2005.

Tiskové zprávy

Liga férového fotbalu jde do finále

O víkendu se pod Ještědem odehraje celorepublikové mistrovství Ligy férového fotbalu. Vystoupí Jakub Děkan a dorazí fotbalové osobnosti.

Tiskové zprávy

Konference Women on the Pitch představila program

Přední odborníci na ženský fotbal se v říjnu sejdou na konferenci v Praze. Bude se řešit rovné odměňování, úprava pravidel a taky sportovně-právní rozměr ženského sportu. Football Club je mediální partner akce.

Tiskové zprávy

Značka Macron oficiálně otevírá svůj první Macron Sport Hub v Praze

Italská značka sportovního oblečení a vybavení chce s prvním Macron Sports Hub v Česku pomoci ušetřit klubům čas i náklady.

Tiskové zprávy
Popup se zavře za 8s