Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Kateřina Svitková

Vítězové Eura? Španělsko i Svitková

Ženská na fotbale? A čemu se divíte! Česká televize mezi své experty a spolukomentátory při zápasech Eura zařadila fotbalistku Kateřinu Svitkovou. Ta si sice na sociálních sítích vyslechla své, opravdoví fanoušci by ale z jejích výkonů měli mít radost.

Komentář

Češky porazily mistryně světa. Cesta na EURO vede přes play off

První výhru v kvalifikaci na EURO 2025 ve Švýcarsku si připsala česká reprezentace. Lvice porazily mistryně světa ze Španělska. Na šampionát ale i tak vede cesta už jen přes play off.

Ženský fotbal

Zkusme to jako v Maroku. České hvězdy radí, jak nastartovat ženský fotbal

Kateřina Svitková a Blanka Pěničková, dvě výrazné osobnosti českého ženského fotbalu, přemýšlejí o tom, proč jejich sportu v Česku pšenka nekvete a jak by se dal i u nás nastartovat jeho růst.

Girl Power

Cesta za historickým úspěchem začíná. Věříme si, hlásí české hvězdy

V pátek v Uherském Hradišti proti Dánsku, v úterý pak na půdě mistryň světa. Kvalifikace na Euro 2025 českým reprezentantkám začíná zostra. Jak vidí šance na první postup na velký turnaj? Zeptali jsme se Evy Bartoňové, Kateřiny Svitkové a Gabriely Šlajsové.

Girl Power

Video: Slavia vs. Sparta 3:3! Všechny góly ze zábavného ženského derby

Víkendové derby pražských S bylo reklamou na ženský fotbal. Prohlédněte si všech šest gólů včetně dramatické koncovky, která přinesla v zápase nejlepších ženských klubů Česka dělbu bodů.

Ženský fotbal

Nesmíme cílit na fanoušky mužského fotbalu, říkají reprezentantky Svitková a Bartoňová

Ženský a mužský fotbal nemůžeme srovnávat. Ten ženský by měl víc cílit na rodiny s dětmi. Divácky se s mužským tolik nepotkává. Bez profesionalizace a většího počtu sponzorů se v Česku neposuneme, shodují se reprezentantky Kateřina Svitková a Eva Bartoňová.

Girl Power podcast

Slavia posiluje na boj o titul. Vrací se Svitková z Chelsea

Čtyřnásobná vítězka ankety Fotbalistka roku a držitelka čtyř mistrovských titulů Kateřina Svitková se po čtyřleté pauze vrací do Slavie. Sedmadvacetiletá reprezentantka bude hostovat ve Slavii z anglické Chelsea do konce sezony.

Zprávy
Popup se zavře za 8s