Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

FAQ - Předplatné webu

Všechny odpovědi k předplatnému na webu Football Club na jednom místě! Máte další otázky? Napište nám na [email protected] a my vám je rádi zodpovíme!

Proč spouštíme Předplatné webu?

Věříme v sílu poctivé žurnalistiky, a abychom mohli dál zkvalitňovat obsah Football Clubu, přicházet s novými autory, formáty a neotřelými tematickými sériemi, je alespoň drobná pravidelná finanční podpora našich čtenářů nezbytná.

Co v rámci předplatného dostanu?

Kompletní přístup ke všem textům na webu Football Club. Exkluzivní články od vašich oblíbených autorů (v průměru 4 až 5 článků týdně). Čtení webu bez inzerce a reklamních bannerů. Postupné odemykání celých článků z tištěného Football Clubu. Podpoříte naši redakci a kvalitní žurnalistiku.

Kolik bude předplatné stát?

Cena měsíčního předplatného je 129 Kč. Roční předplatné je pak v prodeji za 1 290 Kč. Při jeho nákupu tak ušetříte 258 Kč.

Jak si Předplatné webu pořídit?

Předplatné je možné koupit přes formulář z boxu pod každým uzamčeným článkem, nebo v eshopu na našich webových stránkách. Měsíční i roční předplatné je možné uhradit platební kartou nebo službami Google Pay a Apple Pay.

Jde koupit i samostatný článek?

Ano, cena jednoho článku je 99 korun. Při ceně měsíčního předplatného (129 korun) ale stojí za to zvážit, zda není lepší vyzkoušet naše prémiové články na celý měsíc.

Jak funguje obnova předplatného?

Předplatné webu funguje na principu automatických opakovaných úhrad, které vám budou strhávány z bankovního účtu napojeného na vaši platební kartu. Opakovanou platbu je možné kdykoli zrušit ve vašem uživatelském účtu na webu Football Club.

Bude zamčený celý web?

Ne. Uzamčené jsou jen články, které mají titulek zakončený modrým erbem Football Clubu. Těch každý týden přibyde čtyři až pět. Ostatní – většinou kratší – texty, ankety, videa a podobné zpravodajské či zábavní formáty budou odemčené a budou přibývat v podobném množství jako dosud.

Mění se něco na fungování tištěného časopisu Football Club?

Ne. Tištěný magazín bude dál vycházet jako čtvrtletník. Na web se do placené sekce Předplatné webu bude překlápět každý týden jeden text z aktuálního čísla.

Je možné koupit předplatné na Slovensko?

Ano. Předplatné webu je možné zaplatit i mimo Česko. Stejně tak je možné na Slovensko objednávat i předplatné tištěného magazínu Football Club.


Magazín Football Club

Football Club: Předplatné webu na měsíc

  • Neomezený přístup ke všem textům na webu
  • Čtení bez reklam (jak na PC, tak v mobilu)
  • Nákupem podpoříte provoz Football Clubu
  • Soutěž pro nové předplatitele o: 1x zájezd na Premier League, 1x model stadionu Tarespa, 5x knihu Fotbalových pohádek 
129
Magazín Football Club

Football Club: Předplatné webu na rok

  • Neomezený přístup ke všem textům na webu
  • Čtení bez reklam (jak na PC, tak v mobilu)
  • Nákupem podpoříte redakci Football Clubu
  • 12 měsíců za cenu 10
  • Soutěž pro nové předplatitele o: 1x zájezd na Premier League, 1x model stadionu Tarespa, 5x knihu Fotbalových pohádek
1290
Popup se zavře za 8s