02/2017

Lídr Deschamps a umění naslouchat

Dokažte se přizpůsobit prostředí, naslouchejte druhým a stále na sobě pracujte, radí úspěšný francouzský trenér Didier Deschamps, který prozrazuje tajemství svých úspěchů.

Neymar jako diplomatická investice

Brazilcův přestup z Barcelony do Paris Saint-Germain je levný a smysluplný. Má posloužit katarskému emírovi nejen k vítězství v Lize mistrů, ale i na politické scéně.

Zapomenutý Čech v Itálii

Jaroslav Šedivec patří k hrstce českých hráčů, kteří přestoupili do Juventusu Turín. Nikdy dres "Staré dámy" neoblékl, ale jeho životní příběh je i tak velmi zajímavý, což dokazuje v rozhovoru.

Celkem 14 originálních textů na 170 stranách

Ukázka zdarma z 1. čísla

Přečtěte si jeden z nejoblíbenějších textů úvodního čísla. Jindřich Šídlo: Mé roky s Arsénem Wengerem. http://bit.ly/2wcHnS6

01/2017

Kde udělal Vrba ve Francii chybu?

Je to rok, co česká reprezentace vyrazila na EURO 2016 do Francie, ale velmi rychle se vrátila. Patřila k nejnudnějším týmům, ačkoliv chtěla předvést úplný opak. Proč to nevyšlo?

Vítejte v FC Molenbeekistán

Bruselský Molenbeek je známý jako evropská bašta islamistů. Ale kdysi byl vyhlášený pro svou fotbalovou tradici, což poznal i Josef Masopust. A vlastně je tomu tak pořád.

České koláče pro Johana Cruijffa

Totální fotbal? Na jeho vzniku má velký podíl český trenér František Fadrhonc, který změnil nizozemský fotbal a přispěl k výchově legendárního hráče.

Celkem 13 článků na 180 stranách

Objednávka

Vyplněním a odesláním formuláře souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů vydavatelem čtvrtletníku Football Club, který je neposkytne třetí straně a využije je pouze ke komunikaci s objednateli. Tento souhlas je časově neomezený, ale je možné ho kdykoli odvolat nebo údaje pozměnit či si o zpracování údajů vyžádat informace zasláním zprávy na e-mailovou adresu predplatne@footballclub.cz.

Pozn.: V případě objednávky předplatného obdržíte jako první aktuální číslo. Poté postupně obdržíte další tři.

Pokud použijete variantu objednávky přes naše stránky, podpoříte přímo další rozvoj čtvrtletníku.

Pro platbu online či objednávku na dobírku klikněte zde.

K dostání též u všech dobrých knihkupců (mj. Kanzelsberger, Dobrovský, Academia, Knihcentrum)
Kontakt

KPJM agency, s.r.o

Novákových 380/18, Praha 8 – Libeň, 180 00

724014842

redakce@footballclub.czCopyright 2017 Football Club & eSports.cz, s.r.o.