Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

22. prosinec 2023
Celý zápas srdnatě držíte remízu s Realem Madrid, až se vám v nastavení zhroutí celý svět. Horkokrevný trenér Alavésu Luis Garcia Plaza porážku psychicky vůbec neunesl. Podívejte se na jeho hysterický výlev, kterým se baví celý internet.
Trenér Deportiva Alavés Luis Garcia PlazaFoto: Profimedia

Jednapadesátiletý španělský trenér Luis Garcia Plaza neunesl „last minute“ porážku svého týmu v zápase proti Realu Madrid a teď se jeho chováním baví celý internet. Deportivo Alavés odehrálo proti favorizovanému Realu dobrý zápas, poctivě bránilo, soupeře nepouštělo do velkých šancí a když obránce Bílého baletu Nacho Fernandez uviděl v 54. minutě červenou kartu, vypadalo to s vyhlídkami domácích na bodový zisk už velmi slibně.

Jenže pak přišla 92. minuta utkání a roh Tonyho Kroose, na který si skvěle naskočil Lucas Vázquez. A bylo hotov. Trenér domácích pak před střídačkou ztropil takovou scénu, že se na něj bál kdokoli z jeho kolegů a svěřenců byť jen podívat, natož na něj promluvit.

Real Madrid výhru v Alavésu doslova vydřel i v deseti mužích. Tým navíc trápí velká marodka. Ze zdravotních důvodů trenéru Ancelottimu chyběli Alaba, Camavinga, Vinícius, Carvajal, Curtois či Militao. Nic to však nemění na faktu, že se po tomto utkání madridští dostali do čela španělské La Ligy, protože dlouho vedoucí Girona jen remizovala s Betisem. Real s Gironou teď mají shodně 45 bodů, třetí Barcelona na ně už ztrácí 7 bodů. Prohlédněte si sestřih toho nejlepšího ze zápasu Deportivo Alavés vs. Real Madrid.

Sparta porazila Baník 2:1 poté, co hodinu před koncem za vyrovnaného stavu okamžitě využila přesilovku. Vyloučil podle vás sudí Ondřej Pechanec Patricka Kpoza správně?